tari kurumsal

Hakkımızda

Kurulduğumuz ilk günden bu yana plastik hammaddelerin küresel ölçekte satış pazarlamasını yapmakta ve bunlarla ilgili lojistik, finans hizmetlerini birlikte sunmaktayız. Firmamız taleplere hızlı cevap veren, sorumluluk alan ve güçlü mali yapısı ile her geçen yıl daha fazla müşteri tarafından tercih edilmektedir. Temel çalışma prensibi olarak müşteri memnuniyeti kavramına odaklanmıştır. Tüm süreçlerimizde müşteri odaklı yaklaşım göstermek, müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir.

Vizyonumuz

Kazanma stratejisinin müşteri memnuniyetinden geçtiği düşüncesiyle plastik hammadde sektörümüze devamlı yükselen değerler katan lider bir firma olmayı hedefliyoruz.
Yüksek deneyimli kadrosuyla müşterilerine anında değişen pazar bilgisi ve bunlara karşı nasıl pozisyon alınması hakkında süratli çözüm önerileri sunmaktayız.
Dünyanın en güvenilir ve tanınmış firmalarının ürünlerini sürekli olarak portföyümüzde bulundurarak müşterilerimizin memnuniyetini ve kazanmak amacı ile kapıdan kapıya zamanında teslimat, dağıtım, yenilikçi çözümleri ile tari plastik olarak sizlerleyiz…

Misyonumuz

1995 Yılında kurulan firmamız.Dünyanın bir cok yerinden hızlı ve uygun çeşitleriyle çok çeşitli bir hammadde tedarikçisi konumundadır.Sektörün getirmiş olduğu şartların yanı sıra vermiş olduğu hizmet ve kalitesi ile de öncü firma olmuştur. Plastik hammadde de sunulan güvenilirlik ve de yılların vermiş olduğu tecrübesiyle her geçen gün daha da büyüyerek gelişen Tari Plastik Istanbul’un merkezinde İkitelli Org. San. Bölgesinde depolama alanıyla müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. PP,PS,PE ağırlıklı çalışan firmamız, siz müşterilerimizin ihtiyaçlarına verilebilecek en uygun ve güvenilir cevabı en kısa sürede size vermek için daha da fazla gayret etmektedir.